Květen 2011

Alert the media [A LOT OF P H O T O S]

28. května 2011 v 11:30 | Jarlii~ |  Photo archive
some moments just can't be explained with words
for these moments the camera was created.

přesně tak.
takže fotky z posledních (asi) dvou týdnů, všechno možné .

wayfarerky, na hnusný němčině .
na vodě, vypadáme dost profesionálně ? omluvte kvalitu, je to poslaný od učitele


Have you met you?

27. května 2011 v 14:42 | Jarlii~ |  articles
MUSTACHES & OWLS mania
it's trend, isn't it ?
tooooo much.
Tumblr_llm517lfld1qfgn3so1_500_large

FEAR [fuck everything and run]

25. května 2011 v 18:24 | Jarlii~ |  Diary
Většina lidí si ze sebe samo dělá srandu. Jak jsou stupidní, že například zapomenou vystoupit z busu a pojedou dál, koupěj něco jinýho než měli, vlezou do jinýho baráku, vyhrajou soutěž ve zpěvu i když neuměj zpívat, půjdou na ples v teplákách, zapomenou pas když jedou do ciziny (blbej příklad, stalo se mi to.), blablabla ETC. znáte to. Je to ironie. Nestává se to. Lidi to myslej jako vtip a smějou se tomu. Nikdo není natolik stupidní aby se mu to stalo.
(Boys are back, US5 .. Let's go(ule), badžna, heaaaart)

No prostě, haha, dneska jsem měla jet s Dirtlou do města. Já busem, ona tam čeká. Supr. Včera jsme si dělali teda srandu že beztak zapomenu vystoupit u Intru a pojedu na autobusák, že by mě zbila. Oukej takže směle si jedu, sedim vedle nějakýho muže s taškou Adidas, jak jinak, zastavujeme u Intru a já kouknu ven - Dirtla nikde, přemejšlim, jestli mám vystoupit, jo měla bych, čumim tak na ty dveře, ještě můžu, jo , ještě to stihnu, bude trapný když řidič uvidí že jedu dál :D Nakonec jsem nějak nepochopitelně usoudila že nevystoupim. Takže jsem dojela na další zastávku, rychle vylezla z autobusu, aby mě řidič nezbil, že jsem jela dál než jsem platila , otočila jsem směr a šla zpátky. Na tu zastávku kde jsem vystoupit měla. Dirtla samozřejmně nedostupná, asi 15 hovorů, doufala jsem že tam bude, stejně jsem nechápala proč jdu zpátky asi 1km, skoro jsem běžela, prostě jako krypl a začla jsem si uvědomovat že vůbec nevim co jsem to udělala :DD Pak jenom doufám že tam uvidim ty žlutý boty, a JO! vidim zářivě žlutý boty, tak jsem viděla Dirtlu a začla jsem se smát, protože mi došlo co to bylo za slabší chvilku v mym životě :D

Tumblr_llov2iygm31qj27hjo1_500_large

Takžeeeeeeee. byli jsme se zeptat na brigádu. V Lidlu se nám to nelíbilo, takže jsme si museli koupit pití a odejít a VŮBEC JSME SE NECHOVALI PROFESIONÁLNĚ. Pak jsme se (Dirtla) byli zeptat v Intersparu :DD a pak v Hypce. Nikde nic. Chtěli jsme do MC ale opravdu nevíme koho se tam máme ptát.
Kromě toho že jsem si koupila tekutou linku na oči, jsme teda hodně sehnali brigádu. Aspoň máme nový fotky a kamarády (jo, vtip no ..) . Chci prachy, chci brigádu. JDU PŘERUŠIT TELEFONÍ SÍTĚ NA NAŠÍ ZAHRADĚ A VYKOPU ROPU. A dostanu milióny.báj
dej si kafe © , Jarlii ~, un - necessary
Tumblr_lke1ezseui1qf76m1o1_500_large

just like a drug.

24. května 2011 v 15:42 | Jarlii~ |  Diary
Happy Birthday NAMEDAY , jo, zase něco slavim.
Doufám že jste se ráno koukli do kalendáře a zjistili že mám svátek já.

Tumblr_llo0ugkx8x1qass69o1_500_large

Celá škola je na týdenním výletě a ve škole zbyla jedna učitelka a kolem 20 lidí z různejch tříd, včetně mě. Jsme všichni nacpaný v jedný třídě, a jelikož každej se učí něco jinýho, neděláme vlastně nic :D Je to o ničem. Ve čtvrtek jdem do Mekáče, všichni, nechce se mi zaprvé jít takovou dálku a za druhý se mi ani moc nechce do MC .

Horla mi volala, ona je na tom výletě, vlastně jsme každá jinde ale všude jsou ty lidi co nemáme rádi a tak si jenom sdělujem zážitky kdo co zase dělal a jak se (ne)máme fajn. Ale je tady klid. Jdu ven a nikde nepotkávám nikoho ze školy, je to fajn, bejt tady kingem :DD

Zoufale čekám až se budu moct jít vykoupat, zatim jdu prostě, sedět na terasu a číst Gossip .. ))

I'd be safe and warm if I was in LA !

23. května 2011 v 14:10 | Jarlii~ |  Diary
Líbí se mi nechodit v pondělí do školy.
Nejdřív jsme jeli na rovnátka, opravdu miluju otisky, měla jsem co dělat aby jsem se nepoblila a tu hnusnou žlutou hmotu jsem nemohla ani za boha dostat z držky ! Pak v optice, nějaký zařizování kolem čoček..
Šli jsme si s mamkou sednout do Kebabu, a koupila jsem si úžasný páskový sandále, levně, já umim nakupovat,)))
Pak je tady ještě ta věc s mejma vlasama, nemůžu je vystát a NEMŮŽU se smířit s tim, že s nima prostě NIC neudělám :( je mi z toho fakt blbě.
Ještě si chci dojít pro ty wayfarerky na poštu..
Tumblr_llk35b1flk1qcc32mo1_500_large
já se poseru z těch vlasů, ty krávo .

Můj poznatek , přišla jsem o vlasy, a mnohem víc jsem si začala všímat ostatních lidí s dlouhejma vlasama, a takhle vznikaj komplexy, ano, ano.
To je jako když jsem o vánočních prázdninách celej den blila, začla jsem si všímat JÍDLA v televizi. V reklamách, ve filmech.. nesnesla jsem ani jedninej pohled na jídlo, protože se mi hned začalo dělat blbě, i z blbý reklamy na rajčata nebo čínský nudle nebo bůhvíco..

Asi se půjdu zeptat do Mekáče na letní brigádu, protože já ty prachy fakt potřebuju , wohou.

What if god was ONE OF US ?

22. května 2011 v 15:14 | Jarlii~ |  Diary

Vlasy nenávidim, pořád. Přijdu si jak ta malá šestiletá holka s mikádem, ale to je jedno. Ještě že mám normální ofinu, a díky za komentáře.
Jednou je budu mít delší než eiffelovka.

Prostě si užívám počasí, teda snažim se :D Pár věcí mi to "trošku" kazí, ale je to nevyhnutelný.
Dopoledne jsem strouhala brambory . Po 10 minutách mamka : Kolik už jich máš ? ... Ehm , jeden ..
Tak víš co zrovna jsem po dlouhý době sežrala 3 balíky sušenek, asi se pobliju, tyvole.

Tumblr_llctkrffqi1qa20awo1_500_large


LIFE SUCKS !

20. května 2011 v 17:51 | Jarlii~ |  Diary
"Tak co, dobrý?"
"Jo dobrý." (je to hrozný, a už jenom čekám až odsaď vypadnu, zavřu se v pokoji a vyřvu se dokud už mi nezbydou slzy)

Tumblr_llhvkwt13o1qhg210o1_500_large

Já vim, VIM, že to moje vlasy potřebovali, že je to takhle lepší, ale strašně, nehorázně to bolí, když všude vidim jenom DLOUHÝ vlasy, který jsem cca před pár hodinama taky měla, a nikdy jsem si neuvědomovala jak mi na nich záleží, dlouhý vlasy,♥
Přišla jsem o půlku vlasů, doslova a do písmene, a opravdu už nemůžu ani brečet protože mám dost.
Kdyby aspoň moje vlastní matka se mě snažila pochopit, ale ne. Myslela jsem si že jí na mě aspoň trochu záleží. Přišla jsem domu a začla jsem řvát, a ona jenom přijde do pokoje a začne na mě řvát, že ať už nikdy v životě po ní nechci nějaký kecy že chci ostříhat, a že jsem si to mohla říct jak to chci a že je to muj problém a že si za to můžu sama jak jsem si to řekla. Kdyby aspoň věděla.

"Chci ty spodní vlasy vzít jenom o kousek."
"Ale ty je máš strašně zničený, takže ti je musim vzít minimálně o 5 cm, minimálně."
Je z toho 10 cm.

Nejradši bych jí vmetla do ksichtu ať se aspoň SNAŽÍ , se mě pochopit, a ať všechno nesoudí na první pohled. Ona si tamhle myslí jak jsem nasraná, přitom jsem jí neřekla jediný slovo co by jí mohlo urazit, vlastně jsem jí neřekla vůbec nic. Ne, nejsem nasraná, jenom mě to mrzí, uplně nehorázně, dlouhý vlasy pro mě znamenaly všechno.
Vidim, jak jí na mě záleží, támhle milou sestřičku zahrnuje milejma větama a na mě se vysere , aniž bych jí stačila něco říct.
FAKT DÍKY.
Zklamala mě.
Vim že tohodle článku možná budu litovat, ale je důležitý jak to beru teď.

2 roky, 2 roky mi trvalo než jsem ty vlasy takhle dostala. V září jdu do tanečních, na novou školu a pochybuju že mi dorostou do tý dýlky co předtim.

CHYBÍ mi ten pocit, když jsem si na vlasy viděla, jak mi ležej na ramenech a přepadávaj všude možně. Jak jsem si je přehazovala na druhou stranu. Byli zničený, jak svině, ale tohle je moc. Co je moc, to je moc.
Nechci jít do školy.

Pořád doufám, že se probudim a všechno bude oukej.
Nevim co mám dělat, asi po 2 letech mám chuť na cigaretu, no,..fuj..
Dík mami, opravdu .....
Tumblr_llfq60rfac1qjfj59o1_500_large
Stupidní článek o mej vlasech, nečtětě to, stejně to nikdo nečte. Většina přečte 2 řádky a vzdá to protože tohle je tak pesimistickej článek, až to neni možný.
Ještě že jsem zejtra sama doma, nebudu muset poslouchat kecy debilních rodičů, kterejm jsem uplně u prdele.
Potřebovala jsem se vypsat.

"Miluju tě" "Já sebe taky."

20. května 2011 v 14:28 | Jarlii~ |  Diary
Virgin Colada je fakt dobrá, btw :D Piráti z Karibiku byli výborný, s rodinou jsem to přežila, celou druhou 1/2 jsem potřebovala na záchod ale prostě jsem nemohla odejít. Miluju Johnnyho Deppa, docela výtlemy jsem u toho měla, ale musim na to jít ještě jednou, v originále, s TITULKAMA ! Přijeli jsme v půl 11, fail .

Wueej, dneska jdu asi po roce ke kadeřnici, moje vlasy jsou tak HNUSNÝ to opravdu potřebujou, doufám že to dopadne fajn. FAKT TO POTŘEBUJU.

V pondělí na rovnátka, otisky, opravdu miluju no, bych zase blila fakt, fuj :X Asi za měsíc mi je už sundaj. Vtipný, pamatuju si ten týden kdy mi je nadnali, celej tejden jsem nežrala, jenom jogurty a kaše , fakt super, bylo to .. divný. :D

Zejtra jsem dopoledne sama doma, nevim proč to sem píšu, když to je všem stejně ..někde, stejně budu koukat na.. něco .

Mějte se)))))))
¨Tumblr_ldj3wouzis1qcmbndo1_500_large_large

Tumblr_ldelqtbz8o1qawq0no1_500_large_large

Turn around .

19. května 2011 v 16:25 | Jarlii~ |  Diary
obrázky žrádla mě asi nikdy neomrzej .

V mým pokoji, to už konečně vypadá trochu jako v pokoji. S Dirtlou jsme si na zeď obtiskli ruce, při tom jsme pocákali celej pokoj, ale to (ne)vadí , zeď je fialová, plakát Times Square na místě a bude se mi to líbit, hodně, líbí se mi to už teď<33
V úterý mám svátek . Nepodstatný, stejně nikdo neví jak se jmenuju, teda na FB to 9/10 mých "přátel" nevědělo, když jsem se jmenovala Jarlí :DD
Objednala jsem si wayfarerky♥,

Actual playlist

18. května 2011 v 13:30 | Jarlii~ |  Music & Videos
co jedu pořád za sebou v poslední době,))))

CHRIS COLFER, DEFYING GRAVITY, Glee)))♥
whole article

I LIKE U NOW, just the way you are.

16. května 2011 v 16:48 | Jarlii~ |  Music & Videos
→1:30#


-I've made a lot of choices that have gotten me here.
I deserve this. I deserve to die.

- No. You don't.

- I do, Elena. It's ok.
Cause if I had chosen differently I wouldn't have met you.
I'm so sorry.
I've done so many things to hurt you.

- It's ok. I forgive you.

- I know you love Stefan.
And it will always be Stefan.
But I love you.
You should know that.

- I do.

- You should met me in 1864.
You would liked me.

- I like you now.
Just the way you are.

THEIR FIRST KISS <33


Are U sick of everyone around ? With their BIG FAKE SMILES and STUPID LIES .

15. května 2011 v 11:20 | Jarlii~ |  articles
Tumblr_lkd77cjwgp1qbv4sdo1_500_large
.. meet a really nice girl
have a really nice sex .. <3

Nevim kde mám žít, polovinu pokoje mám na chodbě, v pokoji mám jenom postel a stůl, maluje se, všechno obalený igelitem , spala jsem u sestry, nevim kde mám jako bydlet, nemám zrcadlo, je to v .. někde :D S.O.S.
Dneska samozřejmně hokej, předtim a potom koukám na GLEE..
Včera jsem viděla NA VLÁSKU , fakt výborné, občas i dost vtipné,)) ale naštvalo mě, že jí ustřihnul vlasy na konci :D
a teď sem jdu nacpat tunu obrázků, protože nevim co psát :-*

Tumblr_lkvd039fvz1qgsu5no1_500_large

Just the way U R

14. května 2011 v 19:23 | Jarlii~ |  Diary
4750947447_d0b359091a_z_largeBOURBON COOKIES , kde je seženu , prosím ? :DD
-Chtěli jsme jít s Dirtlou na kolu, jako každej víkend, jako každej den o letních prázdninách, prostě kola, sezení na terase a vyprávění si stupidních vymyšlených vtipů, když se roztejkáte vedrem. Takže jdu domu pro peníze, chystám se jít na ulici za D. , vtom ťuká na okno, a v ruce MISKU S Müsli se slovy : Mě máma nedala prachy, tak jsem si vzala müsli . Dobře, no trošku jsem nechápala, zavřela okno, došla jsem si pro misku a nasypala do ní müsli a šla. Shodou náhod jsme měli uplně stejnou misku a taky uplně stejný müsli (jak jsme zjistili, když D. prohlásila : Hele, ty ho máš nějaký stejný), takže já stála doma, D. venku, žrali jsme lžičkou stejný müsli a povídali si.
Obdivuju sama sebe, jak se dokážu rozepsat o blbejch cereáliích.

Jinak dnešní kousek rozhovoru (jo, opakovala jsem všechno 4x, neřešte proč) :
D : Já nic nebleji.
J: Prej nebleji, prej nebleji, prej nebleji, prej nebleji.
D: Musíš říct co to povídáte slečno pořád .
J: Drž hubu, drž hubu, drž hubu, drž hubu .
D: Už mě to nebaví, asi začnu používat znakovou řeč.
J: Ne, ne, ne, ne .
D: Dobře tak když jste si 4× výslovně přála tak ne.. cejtíš to ?
J: smrdíš, smrdíš,smrdíš,smrdíš .

Fajn, jinak jsme chtěli jít zítra na staromák na hokej, ale jelikož jsme obě slepý, a kdyby jsme dali gól, poznali bysme to tak leda až by ostatní lidi začali řvát GÓÓL, tak jsme uvážili že radši budem doma u televize, je to jistější :D

Btw, máte někdo twitter prosím, nemám tam skoro žádné přátele, protože ho nikdo nemá, děkuji :DD

Tumblr_ll5mdjinx91qije5ho1_500_large

PÁTEK TŘINÁCTÉHO.

14. května 2011 v 12:18 | Jarlii~ |  Diary
♥elena kissed damon and nothing else matters!♥

Stalo se toho , teda , dost , a nechci to všechno plácat do sebe, takže to nějak tak rozdělím :)))
Pátek třináctýho neberu nějak zvláštně, hodně lidí to moc řeší, hlavně jak pořád myslí na to, že je pátek 13. tak to špatné pak i přivolávají, ale ty věci co se v ten den stanou, se můžou stát i jakýkoliv jiný den, akorát si je tolik neuvědomujeme, a všechno si spojujeme s pátek 13.
btw, jestli jste někdo viděl zprávy o tom klukovi jak se oběsil v noci ze čtvrtka na pátek, byl od nás z vesnice, ale nebudu to řešit ..

U always have to last word:))

12. května 2011 v 15:26 | Jarlii~ |  articles
HAHA .

MOJE OBLÍBENÉ SERIÁLY :'))))

Je to úplně nepodstatné, asi jako to, že nemůžu napsat článek na téma moje město, protože nebydlim ve městě, ani na vesnici, je to totiž MĚSTYS , ano velice veliký rozdíl, stejně nikdo z vás neví co to městys je, protože to nevím ani já sama .
Takže se vracíme zpátky k původnímu tématu článku, kde chci prostě nacpat moje nejoblíbenější seriály, bez kterejch bych asi nemohla poslední dobou přežít.
ENJOY IT .

THE VAMPIRE DIARIES

Damon, Stefan, Elena, Katherina, Bonnie, Alaric, Matt, Tayler, Caroline, Jeremy, Jenna (R.I.P. :(( .. ) od začátku návykovej, ten nejlepší seriál na světě, je o něm zmínka skoro v každém článku, protože to je opravdu věc která mě drží nad vodou (teď uvažuju nad tím jestli vlastně umím nebo neumím plavat .. ) Včetně toho , že tam jsou krásný lidi (jak svině) :D , tak tohle je něco jako moje droga, už hodně dlouho . Úžasnej příběh, u každýho dílu se dokážu smát stejně jako brečet , všechny hlášky znám nazpaměť a Damona, miluju od začátku. Aaa víte co ? Ten příběh je tak realistickej, že díky tomu snad věřim i v upíry :)))
100%
droga, droga, droga, droga, droga


AMERIČANI MAJÍ HVĚZDY NA VLAJCE , ČEŠI NA LEDĚ .

11. května 2011 v 19:55 | Jarlii~ |  Writing ETC.
Jágr u střídačky po vstřeleném gólu
Asi se ve mě objevila z hloubi duše nějaká láska k hokeji.
Ale upřímně, nikdy jsem to moc nepřožívala, ale teď maximálně . Zamilovala jsem si hokej, ♥
Ten úžasnej pocit když vyhráváme, dokážu u toho sedět přilepená pořád.
Když dáme gól, celá naše rodina (přilepená u televize) zařve GÓL , je to slyšet až k sousedum na zahradu, a malý holky tam začnou řvát GÓL taky :DD Je to fajn, prostě skvělý.
Pak otec pronesl tu chytrou větu v nadpisu .
Jágr je legenda, ani nemusí dávat góly, stačí jenom vidět co on tam na ledě dělá ale on dává i góly a prostě, je nejlepší.
MY jsme nejlepší.
semifinále a pak

finále, FINÁLE, finále, finále, FINÁLE .
[doufám teda]

ČEŠIIIIIIIIIIIIIIIIII.♥

I'm not a bitch, I'm THE bitch

11. května 2011 v 15:01 | Jarlii~ |  Diary
"Já si vezmu něco z Mateřídoušky ... (pauza) ... prej mateřídoušky ... (pauza) ... proč jsem to řekla 2x, když jsem to poprvé řekla správně ? "
Asi takhle vypadala dnešní hodina výtvarky .
A sakra, píšu na klávesnici a zjistim že se mi zlomil nehet. Doprdele .

Chtěla bych teda zmínit, že jestli z vás někdo tvrdí, že neumí zpívat, tak asi neslyšel mě . Protože moje vejšky se rovnaj zvuku, jako když někomu píská v uších a zároveň mu někdo rozladěně hraje na housle (např. já, další moje aktivita, co ovládám) , takže opravdu, dávám vysoké F , :DD Nevim proč mě do toho někdo nutí, samotný mi to rve uši, ach bože . Jako by mi nestačilo, že denně musim poslouchat svuj otravnej hlas, když pořád něco bleju .

Jo, mám novej objev. Dokážu sníst jablko bez vylomení zámečku, což je u mě dost velkej úspěch, když si dokážu vylomit zámeček na hranolce z KFC , co už . Malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro mě . (jo , beru na vědomí , že jsem to obrátila)

přidávám fotku naší úžasný akademie, kvalita je mírně řečeno "nic moc" , protože Light má blbej foťák :DD Jarlí je v levo, druhá, fialový šaty s kytkama, chm . :D


It's time to try defying gravity

10. května 2011 v 16:47 | Jarlii~ |  Diary
defying gravity, Glee 1x09)))
uplně miluju zpěv Kurta)):D

Tumblr_lkwkqyldsd1qb5l5po1_500_large
ách <3

Vůbec nevim jakej byl důvod jít dneska do školy, možná tak na zkurvení nálady, ale tak to nebudu řešit :D
Ale Lightovi to strašně slušelo :D (né není to kluk, ale to je jedno)
prostě..

JEŠTĚ 37 DNÍ DO ŠKOLY

37, 37, 37, 37, 37, 37, 37

EJOU!

Na Superstar se nekoukám, ale mohl by prosimvás někdo už vyhodit toho krypla Haricha? Prosím, budu vděčná .

POTŘEBUJU BRIGÁDU. Nemáte někdo něco ? U mě je možnost že budu u táty čistit cihly a míchat maltu, máma mě do nemocnice nevezme, babičce můžu kopat zahradu a u dědy uklízet Boleslav.
Tak si vyberte .
I když pro prachy bych dělala skoro všechno, samozřejmně s Dirtlou :D Ale představa že by jsme měli stát uprostřed města a uklízet bordel , napichovat papíry na ty špízy, a kolem nás by chodili známý lidi, opravdu SKVĚLÁ představa, ani se mi nezdálo hej . :D

Moje kamarádka, Horla, chodí na obědy. Se mnou samozřejmně, ona nemá kamarády (jako bych já měla, ale ticho:D) , vždycky si oběd přinese na stůl, vezme si asi gram, pak si tam sedne a čeká až jako já dožeru. Takže Horla vždycky odnese celej oběd zpátky, pak si postěžuje jaká to byla sračka, pak jsem domu a když jdem zpátky na odpoledku, Horla, VŽDYCKY má v ruce Kaštany (tu čokoládu) , a stěžuje si, že má hlad, nebo včera teda přišla s rohlíkem, ale většinou jsou to kaštany, jako dneska, celej minulej tejden, měsíc, rok, pak přijde domu a sežere tunu věcí, a pak si stěžuje, že váží tunu. To je Horlička.
Takže jsem vám zdělila příběh mojí kamarádky (a to žádný kamarády nemám, I KNOW) , doufám že si to nebude číst, no vlastně bude, jenže ona sotva umí rozkliknout rubriku, takže tudíž ani neví jak se píšou komentáře, promiň :DDD

Tumblr_lkvyeh9sjx1qdd4t7o1_400_large

SUMMER

9. května 2011 v 16:47 | Jarlii~ |  articles
CHCIII UŽ♥.

Tumblr_lkwnf7hzwe1qfq29uo1_500_large

VICTORY .

8. května 2011 v 18:47 | Jarlii~ |  Writing ETC.
Nemám ráda Česko.
Ale za ten hokej, jsem na nás tak nehorázně pyšná.
Jsme prostě nejlepší.♥


Svině Rusácký, maj to, zmrdi, jako nehorázný nervy jsem měla při tom zápase, co oni si dovolej , ten Artyukhin, pěstí bych mu dala, svině strašná. A rozhodčí jakbysmet . Tak on jeden má otřes mozku a druhej jde na šití, ale TEN KRYPL pořád hraje. Tohle prostě fér není . Všichni jsou asi slepí. Obdivuju Čechy jak hrajou fér, obdivuju že vydržej ty ruský svině, který do nás furt perou, celou 2. a 3. třetinu, to je prostě neuvěřitelný. Docela obdivuju moderátory, jak můžou vydržet neříct jediný sprostý slovo a říkat to tak nějak, seriózně :D Nebo na konci, 2 rusáci jsou na jednoho čecha, tohle je opravdu fér, tohle kdyby si dovolili někde v Americe, tak by ho snad zabili, kdyby se dostali do finále s Kanadou a tohle by si tam na ně zkusili, je po nich . Ne, oni neuměj prohrávat.

Ne, ne, NE, ne, ne .

MAJ TO BLBÝ.

Rusko zkurvený, nemám slov, zmrdi agresivní.

Jako omlouvám se za ty sprostý výrazy, ale tohle nejde, kdyby jsme se dostali do finále s nima, tak bych se na to asi nedívala, jinak bych dostala infarkt.

Asi se vracim zpátky v čase .


Hey. Surprise. LEAVE.

8. května 2011 v 10:56 | Jarlii~ |  Diary

Nevim koho včera vlastně napadlo vzít si deku, žrádlo a jít si udělat piknik v trávě . Tak lepší než si koupit potkana nebo fotit staré hroby, že ? No takže jsme měli zbytek Chipsů , čokoládový Cookies, 2 fidorky, Milu, a bonbóny , zalezli jsme si někam do zapadlýho místa, vždycky když projelo auto tak jsme si lehli aby nás nikdo neviděl, furt po nás něco lezlo ale tak bylo to celkem dost dobré :D
Jsou u nás na návštěvě strejda, teta a malá sestřenice z Brna, jsou to takový perfekcionisti, takže se pořád musim chovat jako hodná holčička, což mě docela unavuje, nemám ráda přetvářky, ale oni se na mě pak tvářej kysele, takže co mám dělat, já si jejich pozornost nevynucuju, no co ..
Včera jsme byli všichni s nima večer u babičky, všichni si tam podívali, a chlastali, otcovi pak už hrabalo, oznámila jsem mu že budu topenářem, ale to je jedno. Pak jsem tam usla na gauči, rodiče mě vzbudili, že jedem domu, tak jsme jeli domu, vlezla jsem si do postele a do 2 minut jsem usla. Takže ráno jsem se probudila se slepenejma očima, hnusno v držce :D ve zmačkanym triku a mastnejch vlasech takže
samozřejmně první cesta byla do sprchy .

Mája nám porodila koťata, ale nevíme kde, fakt super no :D Takže kdybyste je někdo viděl, dejte vědět .

Dneska Česko : Rusko , bude to napínavé ! :D Ale dáme to;))

Dneska je Mother's DAY :DD myslim že čokoláda & lak na vlasy je idelání, nemáš za co mami ;):D
Jdu se znova podívat na TVD , a potom zjistit jestli už někdo našel ty koťata , :DD
hating me forever © , Jarlii ~, un - necessary


Tumblr_lkrsi1qwse1qbgz9vo1_500_large

2x21 .. Seriously ???

7. května 2011 v 11:52 | Jarlii~ |  Writing ETC.

R.I.P. Jenna & John ♥ ...

Ne , ne , ne ...
Jestli jsem někdy řekla že nějakej díl TVD byl nejhorším/nejlepším/nejsmutnějším , tak už ne . Protože tenhle, byl všechno dohromady. Proto tak moc miluju TVD . Vůbec nevim co mám říct, čim mám začít, protože toho bylo tak moc, hlavně já jsem celej díl prořvala, byli tam tak strašně smutný chvíle, že vám to ty slzy spustí automaticky . Na konci už jsem skoro ani neviděla na obrazovku, ale to je jedno .. Nemůžu uvěřit že Jenna je mrtvá, to prostě není možný, nejde to ... A John ? Je neuvěřitelný co udělal . Alaric ? Je mi ho strašně líto .. a Jeremyho, a vlastně všech. Poslední záběr byl DOKONALEJ . Damon NESMÍ umřít, nevěřim tomu, i když v celých Vampire Diaries jsem hodně věcem nevěřila, a staly se . Prostě, nemám k tomu slov, jdu se znova namalovat a prostě , kdo se na to nekoukáte, tak to nečtěte, protože to nemá cenu, a kdo jste to ještě neviděli, tak se na to podívejte, neumim moc vyjadřovat tak velké emoce slovama , teda vlastně písmenama, slovama ale taky ne, prostě jsou to jenom pocity , a neumim to prostě napsat .

R.I.P.
R.I.P.
R.I.P.
:'(

Tumblr_lksd5vhqwk1qdjnhdo1_500_large

Tumblr_lks2ghs06p1qcipa3o1_500_large

BIRTHDAY & SKATE, RAIN ...

6. května 2011 v 21:09 | Jarlii~ |  Photo archive
VÝBORNÁ !

slíbený fotky))
ty starý, z narozenin prostě, mě & Dirtly :D ta jedna, jak tam jsme všichni je tak strašně tragická až to bolí ...
btw, otec musí koukat na hokej, já na to teď nemám náladu, chtěla jsem koukat na Deník Princezny, fakt dík, tati , mám tě ráda .
všichni žerou popcorn & chipsy ale Jarlí si nevezme:)))
chcípla nám už asi osmdesátá rybička, nesnášim to :((( ... ty zvířata nám chcípaj nějak často, a teď to vůbec nemyslim vtipně ...
a po ulici už asi 4. den v tuhle dobu choděj nějaký Nordingwalkingisti s hůlkama, drsně ;):D
come on, na ty fotky :)))

imagebam.com
crispers , ♥)))

imagebam.com

imagebam.com

promiň Horlo, ale svítili Ti tam oči :DD ale máme tam svetry)))

imagebam.com

bez komentáře

xxx

Pokud chcete být odlišní, neříkejte, že jste odlišní, protože právě to vás dělá stejnými))))

6. května 2011 v 18:39 | Jarlii~ |  Diary
srdcová ♥

Ten nadpis, né snad ? Mám prostě úžasné nápady.
Byli jsme ve měste.
Je mi blbě, je mi blbě, je mi blbě, opravdu je mi neuvěřitelně BLBĚ ! 2x těstoviny, krokety, čínský nudle, a shake z Mekáče , no FUJ ! Ty vole, hnus, Jarloo, hnus největší, je mi na BLITÍ JAK SVINĚ .. Vidim žrádlo a zvedne se mi žaludek .. Matce jsem koupila lak na vlasy a čokoládu (Den Matek & svátek kterej bude mít) , + to žrádlo :// , takže zase jedu s 200 a přijedu ze 4 korunama, jsem nepoučitelná . A to jsem před pár dněma měla litra , a teď mám 4 koruny . Nasral mě bankomat, teda spíš prachy který mám na účtě , vůbec tam 11tiletá sestra nemá 3x VÍC !! Tyvole , já prostě nevim jak ona to dělá. Ale bylo to dobrý s Horlou, sice jsme se přežrali, ona je arogantní zmrd, sere mě a nic mi neřiká, ALE JINAK SUPER . Našli jsme Bebe do jogurtu po 80ti hodinách a dostali jsme zdarma vzorky šapmónů, krémů a antiper. toho Black & White od Nivei ..
Doma zase na hovno , za všechno můžu já, jenom proto že ta blbá sestra je mladší, a poslední dobou se chová jak hovado ke mě, já se SNAŽIM, fakt že se SNAŽIM ! Už nejsem takovej puberťák jako předtim, jenže ona JO takže když mě nasere, něco jí řeknu, nebo jí dám facku, ale hádejte kdo za to může . Jana je tak hrozná , ať se nad sebou zamyslí, ať si uvědomí, jak se chová, je to neuvěřitelný, bla bla . Dřív jsem se v některých chvílích chovala hrozně, jako hajzl, ale teď už se tak nechovám, a tohle ani nemá cenu rodičum vysvětlovat, je to zbytečný, stejně vim, kdo to schytá, na tohle si zvykám celejch dlouhejch 15 let .

Nespravedlnost vládne světem..

Jo, jo, jo . Starší sourozenci to maj těžší


Včera byla AKADEMIE , ze školy domu jsem tudíž přišla před 6, v ý b o r n ý a v půl 8 jsem se tam vracela na Zumbu , ale tak co.. Dopoledne to bylo před školou a odpoledne před rodičema , reklama dopadla fajn , před tim nervy jak svině, klepali se mi ruce ale dali jsme to. Holky měli skvělý vlasy , a šaty a prostě všechno , jakože do RETRA)) Reklama na chipsy SUPER :D Prostě užívala jsem si to , lidi se smáli a šlo to v pohodě .. pak sem dám videoo:D)) A naše poslední vystoupení , Rebelové , tancovaníí, celá třída, všem se to strašně líbilo a pak proslov a já ještě s jednou holkou jsme předávali kytky našim 7 třídním učitelkám, co jsme měli :D z toho jedna už není ... Dali jsme jí kytku k fotce .. Pak se četl proslov , všichni tam řvali, pár .. lidí :D mělo hysterickej záchvat pláče , já vůbec . Ani jedna blbá slza , ani jsem neměla žádnou potřebu brečet, ani jsem nebyla dojatá , prostě mi to bylo jedno, ale nechci bejt nějak necitlivá, nemůžu za to, prostě mě to nerozbrečelo, není co .. Jediná akademie u který jsem řvala byla v 7. třídě ;)
Po tý akademii , i dneska , nebo prostě celkově, divnej pocit . Né dojetí nebo tak :D Jako dojmy docela fajn, dopadlo to dobře , ale je to tak, že jsme to nacvičovali, poslední tejden jsme se vůbec neučili jenom zkoušeli a zařizovali spoustu věcí kolem akademie, všechno dopodrobna, zkoušky v tělocvičně, mám krásný šaty , který jsem využila na akademii a co dál ? :D A najednou 5 minut na pódiu a je to zanáma, už není co nacvičovat, už není důvod ulejvat se z hodin. A už žádná taková akademie žádnej rok nebude , ale né že bych kvůli tomu brečela , asi to neprožívám tak moc..


Dneska ve škole zevlllllllllllllllllll. Bylo nás tam 11 , z 19 , všichni na zdravoťáku, nebo doma, nuda , nuda, nuda, byl tam nějakej chlap na spravování židlí a lavic , když viděl naší lavici (PRO TY CO NEVĚDÍ, TAKŽE PRO VŠECHNY, LONI JSME LAVICI ROZSEDLI A MÁME TAM MÍSTO DESKY UŽ ROK A PŮL KUCHYŇSKOU LINKU) začal se smát :DD
Náš učitel si celou hodinu JEZDÍ PO TŘÍDĚ NA KOLOBĚŽCE , neučíme se , mám ho i vyfoceného , když nám pózoval u tabule, ale prej se to nesmí objevit na internetu :DD Prostě krypl, musela jsem se smát, když jsem ho viděla , je to strašně divná představa :D
Když mu jeden kluk řekne : Oni dělaj že uklízej stoly , učitel odpoví : No samozřejmně, tak my zase děláme, že se učíme .
To mě maximálně rozsekalo , opravdu , tohodle učitele by chtěl snad každej :DDD

Nechápu objímací rituály :DD Asi nevíte co myslim, ale přijde mi to trapný .

Protože mám blbý svědomí z toho co jsem sežrala , jdu běhat , i když stejně to už nenapravim, jsem nepoučitelná, nepoučitelná, nepoučitelná . Nesnášim se za to :D
OH, HEAAAAART © , Jarlii ~, un - necessary

BITCHES I HOPE U KNOW !

4. května 2011 v 14:43 | Jarlii~ |  Diary
Hollywood Undead, Bitches
poslouchali jsme dneska celej den ve škole, nemůžu jí dostat z hlavy♥
a docela vystihuje situaci.
Tumblr_li4twpuhdq1qgdhmeo1_500_large
Zejtra je akademie, prostě naše trapná vidlácká škola tohle pořádá každej rok. Jednou jsme dělali módní přehlídku (trapný) , jednou jsme měli nějakou Show (trapný) a naposledy Battle, tancování (TRAPNÝ!) :DD ve všem jsem byla já. Teda v těch posledních dvouch nejvíc, ale o to nejde ... Tentokrát to máme na starost my, naše třída, takže jsme se neučili a celý den zkoušeli, a prostě generálka a tak . Já s Terlou tam děláme reklamu, jak je na ty Chipsy SUPER :D (http://www.youtube.com/watch?v=cXE_fzS7CsI) Máme na sobě župany a na hlavě sáčky od chipsů, dneska při generálce jsme to tam řikali, jenže já chytrák jsem si sedla na Nachos s Chilli, a asi polovina se mi jich tam vysypala, při zkoušce, opravdu, to se může stát jenom mě. Bylo fakt stylový jak jsem si tam sedla na křeslo a ono to prasklo, takže jsou roztrhlý a je jich tam polovina a to ještě zejtra musim sypat Terle na ruku, jak to je v té reklamě.
Další provar , mám žlutý šaty, děláme na konci závěrečný vystoupení, pár písniček z Rebelů a Pomády .. Když jsme to odtancovali jedna moc milá učitelka (tu co mám nejmíň ráda) mi pak řekne že mi prosvítaj kalhotky, že mám černý, TAK JAKO SORRY, ALE KDE TO SME ty vole? :D To snad neni možný , proč já? :DD BTW, JSOU RŮŽOVÝ ! Ale ona je už starší tak jí omluvme..
Naše lektorka Zumby, aneb Light, která je zároveň i učitelka, se nám smála a naneštěstí se mi podařilo do ní vrazit ve dveřích a do její sestry taktéž, takže jsem opravdu nadšená . Ona se na mě pořád tak divně kouká :D