SMOKING ? No, no, yes, no, no, no !

14. března 2011 v 16:06 | Jarlii~ |  Writing ETC.

Tohle téma je pro mě docela blízký a zároveň daleký . Na tohle mám co napsat . Aspoň mysliim.

Moje první cigareta :
Bylo mi 11 a všichni lidi kolem mě kouřili a mysleli si že jsou drsný, vydrželo to jenom pár z nich. Chtěla jsem asi patřit mezi ně, chtěla jsem bejt "drsná" , prostě malý děcko no :D Ani jsem to neuměla správně chytnout a už vůbec ne šlukovat, fakt tragédie, ale připadala jsem si drsně:DD Bože .
Potom z toho sešlo, vykašlala jsem se na to, ale asi za rok, když mi bylo 12/13 jsem si občas dala. Už jsem ale nechtěla patřit do žádný "drsný party" prostě jsem měla blbý období, pamatuju si na to moc dobře, čáry a tak, prostě jsem jela jednu za druhou, ty co kouřili dřív už nekouřili a odsuzovali mě . Chodila jsem vždycky sama, zalezla jsem si někam, pustila si písničky a vychutnávala si ten pocit. Tohle vydrželo pár měsíců, ale závislák ? To vůbec, měla jsem tam 2, 3 cigarety týdně, v pohodě:)) hlavně na nervy.


Pak jsem to zmírňovala na jenom příležitostně, když byla příležitost, jednou za měsíc možná :D Jednu dobu předtím rodiče poznali že jim mizej cigarety (ehhhhmmmm... O:)) , tak jsem to omezila, aby to nepoznali :D hihi.
Potom, na začátku 8. třídy jsem s tim sekla, ale né tak úplně, vydrželo to pár měsíců, pak jsem měla kamarádku, s tou jsme začli . Nejdřív to bylo nevinný jedno cígo z nervů, jenže pak bylo opět špatný období a tak dál a dál.. Každej den 1 nebo 2, čím dál víc, pořád jsem se bála aby to nezjistili rodiče. Už jsem nekouřila protože jsem chtěla bejt "dobrá" ale ze zvyku. Strašně se mi ulevilo, když jsme šli s tou kamarádkou na "jedno" a všechno si řekli, vyřešili to, a při tom to úžasný natahování kouře. Potom jsme ochutnali Black Devilky čokoládový a taky jahodový Kissky, a potom jsme neměli nic jiného. Jedna holka nám kupovala kissky, milovala jsem tu chuť, nehodlala jsem se toho vzdát. Dávala jsem si v noci cigarety z okna, a když jsem šla spát, uplně mi to chybělo, takhle jsem na tom byla. Nejhorší na tom bylo, že jsem věděla že to je špatný , že to je svinstvo . Co se dalo dělat, když mi to nějakým zvláštním způsobem pomáhalo)). Jednou, jsme zase takhle byli v parku, na našich kisskách a stalo se to nejhorší co mohlo. Fajn, žejo rodiče mě viděli. Jasně dostala jsem přednášku a připadala jsem si hrozně. Řekla jsem si, konec. A tamto, to byla moje poslední cigareta, bylo to cca. před rokem. Chybělo mi to ? Jo, a strašně. Strašně jsem "toužila" po tý chuti, po tom kouři, aaa.
Hlavní je, že jsem to zvládla. Ostatní lidi mi už jsou jedno, pár lidí s kterýma jsem si dávala kouří do teď. Odstupem času se mi to znechutilo a vaděj mi hlavně ty děcka co kouřej, já jsem taky taková byla, ale doufám že na to taky přijdou jako já. Je to hnus. Vadí mi to. Nestydim se za to jaká jsem byla, jsem na sebe pyšná za to jak to je teď :)) Takže snad jenom všechno jde když se chce ! :)))
 


Anketa

The Vampire Diaries x Twilight ?

The Vampire Diaries
Twilight

Komentáře

1 Bee~Pikki* >>> SB <3 Bee~Pikki* >>> SB <3 | Web | 14. března 2011 v 17:30 | Reagovat

Páni. obdivuju tě =) *jinak krásně napsaný ;)
*Ahoj SB.. Proběhlo třídění SB.. Tak se podívej jak jsi dopadl/a =)
http://kattiesweet.blog.cz/1103/trideni-sb-a-moje-nazory-na-ne

2 Véja Véja | Web | 17. července 2011 v 21:20 | Reagovat

Si kastá. Mě to nikdy nelákalo prostě..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama